Güncel Haberler

Başkan Tugay: Sorunları ve çözümleri biliyorum – GÜNDEM

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Cemil Tugay, Tanju Çelik ile birlikte Yenikent ilçesini ziyaret etti. Barda vatandaşlarla buluşan Başkan Tugay, şunları söyledi: “Bölgenin ihtiyaçlarını, yaşadığınız sorunları biliyorum. Bu sorunların çözümü için derhal çalışmalara başlayacağız” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bergama Belediye Başkanı Cemil Tugay Prof. Dr. Tanju Çelik ile birlikte Makedon göçmenlerin yoğun olarak yaşadığı Yenikent ilçesini ziyaret etti. Başkan Tugay, mahalle muhtarı Tanju Kener ve vatandaşlarla kafede buluşarak sorun ve taleplerini dinledi. Yapacağı çalışmaları anlatan Tugay, şunları söyledi: “Seçimlerde bize çok ciddi destek verdiniz. Binlerce kez teşekkürler. Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Önümüzdeki aylarda sık sık buluşacağız. Sana sahip olduğum için mutluyum. Bölgenin ihtiyaçlarını ve sorunlarını biliyorum. Bu sorunları arkadaşlarımızla çözmek için hemen çalışmalara başlayacağız. Su kuyusu açacağız. Yol sorunu var, çözeceğiz. Gençlere spor tesisi oluşturabilirsiniz” dedi.

“Size iyi hizmet edeceğiz”
Bölgenin tarım ve hayvancılığa uygun olduğunu belirten Cemil Tugay, “Sizlere destek olmak için elimizden geleni yapacağız.” Bir vatandaşın tatilini nasıl geçirdiğini sorması üzerine Başkan Tugay, şöyle cevap verdi: “Tatillerde ağırlıklı olarak ilçe ve köyleri gezerdim. Çok çalışmalıyız. İzmir'in her köşesini gezerek halkın sesini dinlemeliyiz. Seçimlerden güzel sonuçlar aldık. Çok mutluyuz. Size iyi hizmet ederek notlarınızın karşılığını vereceğiz. Daha verimli çalışmak için yol haritamızı oluşturduk.”
Tugaylar buradaki çocuklarla da özel olarak ilgileniyorlardı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking