Güncel Haberler

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI 4 ARALIK 2023! millipiyangoonline.com ile Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları ve bilet sorgulama

Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılarak şansını denemek isteyenler sonuçların açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişi pazartesi, çarşamba ve cumartesi akşamları olmak üzere haftanın üç günü yapılıyor. 4 Aralık Pazartesi günü yapılacak Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını Milli Piyango resmi sitesi Millipiyangoonline.com ve haberlerimizden takip edebilirsiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI 4 ARALIK’TA AÇIKLANDI MI?

4 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları henüz açıklanmadı. Çılgın Sayısal Loto, haftanın ilk çekilişiyle 4 Aralık Pazartesi günü saat 21.30’da açıklanacak. Sonuçlar açıklandığında haberlerimiz güncellenecektir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI – BİLET İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN

SÜPERSTAR NEDİR?

SuperStar, Çılgın Sayısal Loto’ya eklenen, çekilen sayı sayısına bağlı olarak kazanç miktarını değişken oranlarda artıran yeni bir özelliktir.

Superstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 sütun oynamanız gerekir; SuperStar tek başına oynanamaz.

ÇILGIN SAYILARLA LOTUS NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, www.Millipiyangoonline.com üzerinden, Milli Piyango kumar uygulamalarından ve tüm bayilerden oynanabiliyor. Hem dijitalde hem de sokakta; Size en yakın yerdeyiz!

Çılgın Sayısal Loto, Kendini Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

Kendi Modunu Seç modunda90 adet Çılgın Sayısal loto numarasından 6 şanslı numaranızı seçebilir veya Rastgele Tek ve Rastgele Çift seçenekleriyle sistem tarafından seçilerek kendi sütununuzu hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Sistem Oyunu modundaÇılgın Sayısal Loto’da minimum 7’den maksimum 19’a kadar sayı arasından seçim yaparak sistemin oluşturduğu farklı sütun kombinasyonları ile oranlarınızı daha da artırabilirsiniz.

Haftanın 3 günü kazanma şansınız var! Çılgın Sayısal Loto haftanın 3 günü çekilir: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi. Her çekilişte küredeki 90 sayıdan 6 sayı + 1 Joker sayısı çekilir. Joker numarası, çekilen her numara tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilir.

Oynadığınız her sütunda çekilişten 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 rakamı doğru tahmin ederseniz büyük ikramiye kazanırsınız.

6 tahmin eden Çılgın Loto ikramiyesini kazanıyor! Aynı jackpot kategorisinde birden fazla kazanan olması durumunda ödül havuzu, kazananlar arasında eşit olarak paylaştırılır.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dilan Polat'ın Şampiyonlar Ligi kadrosunu oluşturan 12 fenomenin tüm kulüplerine mütevelli heyeti atandı.Dilan Polat’ın Şampiyonlar Ligi kadrosunu oluşturan 12 fenomenin tüm kulüplerine mütevelli heyeti atandı.
Türkiye'den İsrail'e uyarı: Ciddi sonuçları olacakTürkiye’den İsrail’e uyarı: Ciddi sonuçları olacak
CHP'li Kerem Oktay Çankaya'ya aday oldu CHP’li Kerem Oktay Çankaya’ya aday oldu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking