Güncel Haberler

Fatih Erbakan ‘İstanbul adayımızı çekmeye hazırız’ diyerek şartlarını açıkladı

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Hatay’ın Antakya ilçesi Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde düzenlediği mitinge katıldı. Erbakan, burada Milli Görüş’ün başka bir partiyi devralmak için seçimlere katılmayacağını kaydetti.

AÇIKLANAN KOŞULLAR

Erbakan, şunları söyledi: “Yeniden Refah İstanbul CHP’ye neden fayda sağlıyor? Onlara defalarca anlattık. Milli Görüş olarak milletin sorunlarıyla ilgileniyoruz, maddi ve manevi kalkınmayı gerçekleştiriyoruz, belediyelerde ahlaki belediyecilik çağını başlatıyoruz ve biz de bu görevi üstleniyoruz.” milletin kurtuluşuna vesiledir. Yaşanabilir bir Türkiye’yi yeniden inşa edelim.” , adil bir dünya kuralım. Milletimizi statücü, kâr amaçlı belediyecilikten kurtarmak ve Vizyon Belediyecilik ile Türkiye’de ahlaklı belediyeciliği yeniden kazandırmak için seçimlere katılıyoruz. Kimseyi kazanmak veya kaydetmek için girmiyoruz. Sizin mantığınıza göre hareket edersek, o zaman İstanbul’un DEM partisi AK, partisi adına seçime kazanmak için geliyor. Allah aşkına böyle bir mantık var mı? Ri-Refah’ı CHP kazanacak diyorsunuz. Bu mantık takip edilirse Kandil’le iş yaptığını iddia ettiği DEM partisi de seçimleri kazanmak için AK Parti’ye katılacak. İYİ Parti de AK Parti’nin içinde. Parti: Seçimleri kazanmak için partiye katılır. Bu mantık takip edilirse seçimlere sadece iki partinin katılması, diğer partilerin katılmaması gerekir. Ankete katılın ve en yüksek oyu alan iki partinin girmesine izin verin. Çünkü diğer tüm partiler seçimlere kazanmak ya da kaybettirmek için katılıyor. Böyle seçimler var mı? Böyle bir demokrasi ve böyle bir sistem mümkün olabilir mi? Bütün bunlara rağmen Hatay’dan haykırıyoruz. Hey troller, şartlarımız açık. Hükümet İsrail ile ticareti sonlandırdığını açıklıyor, İsrail’e ihracatı kestiğini açıklıyor, İsrail’i korumak için Malatya’da kurulan Kürecik radar üssünü kapattığını açıklıyor, emekli maaşını 20 bin TL’ye çıkardığını açıklıyor, biz Bugün İstanbul’daki adayımızı ilan ediyoruz, çekime hazırız. Buyrun, size meydan okuyorum. Şimdi bu adımları atın, hiçbir beklentimiz olmadan adayımızı çekmeye hazırız ama sizin böyle bir adım atmanız konusunda ne yazık ki umudumuz yok. “Kim harekete geçse, 7 Ekim’den bu yana devam eden bu katliama, bu vahşete karşı, Direniş Partisi’nin çağrısını bile beklemeden, çoktan adım atmış olurdu” dedi.

ERBAKAN-EY-TROLLER-ŞARTLARIMIZ-BE_32744 (1)

“BAZI ZAYIF ÇOCUKLAR VAR…”

Necmettin Erbakan’ın 42 yıllık siyasi hayatında Milli Görüş adayını başka parti lehine geri çekmediğini belirten Erbakan, şöyle konuştu: “Bazı yoksullar öne çıkıp ‘Erbakan öğretmen olsaydı emekli olurdu’ dediler.” . onun adayı.” “Çıkarmadığını gördün mü?” dedi.

Kaynak: DHA

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!Bu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Avcılar'da koca dehşeti!  3 çocuğunun annesini vurarak öldürdüAvcılar’da koca dehşeti! 3 çocuğunun annesini vurarak öldürdü
Murat Kurum Baykar'ı ziyaret etti!  Murat Kurum Baykar’ı ziyaret etti! “Bugün birçok yeni şey öğrendim”
Cumhurbaşkanı Erdoğan tepki gösterdi!  Belçika Başbakanı: Cumhurbaşkanı Erdoğan tepki gösterdi! Belçika Başbakanı: “PKK terör örgütüdür”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking