Güncel Haberler

MasterChef’te kaza! Mehmet Şef’in sesi stüdyoyu inletti! “Senden kaptan olmaz!”

MasterChef’te heyecan artıyor. Haftanın üçüncü takım maçında yarışmacılar karşı karşıya geldi. Batuhan; Esra, aralarında Kıvanç ve Eren’in de bulunduğu ekibine sert bir açıklama yaptı. Genç yarışmacı, “İlk günden itibaren takım ruhunun olmadığını düşünüyorum.” dedi.

MASTERCHEF’TE ZAMANA KARŞI YARIŞIN!

Maçtan önce yaptığı açıklamada Şef Somer, “2 aşamalı bir yarışmamız olacak. Mavi-kırmızılı takım istediği 3 ülkeden yemek pişirecek. Her yemek için puan alacaksınız. Daha sonra ulaşan kişi yarışacak.” 2. etapta 5 kişi maçı kazanacak.” dedi.

J2

BİRDEN BAĞIRDI!

Zamana karşı yarışan Batuhan, maç sırasında elini yaktı. Programdaki tek olay bu değildi. Sergen tavayı fırından çıkarırken çığlık atarak elini yaktı. Şef Mehmet “Ne oldu?” dedi. Çığlık atıyorum. Ünlü şefin sesi stüdyoyu salladı.

J3

Programın ilerleyen saatlerinde yarışmacıları üst kattan izleyen Sergen, yarışmacı arkadaşını “Tahsin sen Kaptan Harita’dan daha iyi olamazsın” diyerek eleştirdi. Tahsin’in bu sözlere nasıl tepki vereceği şimdiden merak ediliyor.

1001

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Lost dizisinden Kate son görünümüyle şaşırttı!  Ünlü yıldız yıllara yenik düştüLost dizisinden Kate son görünümüyle şaşırttı! Ünlü yıldız yıllara yenik düştü
20 Aralık değerlendirme sonuçlarında kim birinci oldu?20 Aralık değerlendirme sonuçlarında kim birinci oldu?
Evlilik insan doğasına aykırı mı?  İlber Ortaylı'dan olay cevabı!Evlilik insan doğasına aykırı mı? İlber Ortaylı’dan olay cevabı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu