Güncel Haberler

NATO duyurdu! Soğuk savaş sonrası en büyük tatbikat başlayacak

NATO’nun Avrupa Yüksek Müttefik Komutanı (SACEUR) General Christopher Cavoli, dün Brüksel’de başlayan NATO Genelkurmay Başkanları toplantısı sonunda basına açıklama yaptı.

General Cavoli, 31 NATO üyesi ülke ve aday ülke İsveç’ten yaklaşık 90 bin askerin katılacağı tatbikatın mayıs ayı sonuna kadar süreceğini açıkladı.

Cavoli, “İttifak, Kuzey Amerika’daki güçlerini Atlantik boyunca hareket ettirerek Avrupa-Atlantik bölgesini güçlendirme yeteneğini gösterecek” dedi. dedi.

NATO’nun Soğuk Savaş sonrası en büyük tatbikatının Almanya, Polonya ve Baltık ülkelerinde gerçekleşmesi bekleniyor ve Rusya ile olası savaş senaryolarını da içerecek.Bu içerik Cansu Akalp tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Muş'ta korkunç kaza: Terk edilmiş evde 2 kız çocuğu ipe asılı halde ölü bulunduMuş’ta korkunç kaza: Terk edilmiş evde 2 kız çocuğu ipe asılı halde ölü bulundu
Sosyal medyada gündem oldu!  Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş kadına saldırıp küfür ettiSosyal medyada gündem oldu! Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Akkuş kadına saldırıp küfür etti
Adıyaman ve Kayseri'de korkutan deprem!Adıyaman ve Kayseri’de korkutan deprem!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking