Güncel Haberler

Nissan yöneticileri Qashqai’nin makyajlı haliyle sektörde oldukça iddialı – Son Dakika Otomotiv Haberleri

Hem tasarımı hem de teknolojisi yenilenen Nissan Qashqai satışta. Beş donanım versiyonuna sahip 1.3 DIG-T Qashqai benzinli motorun promosyonlu fiyatları 1 milyon 799 bin 900 TL'den, dört donanım versiyonuna sahip Qashqai e-Power teknolojisinin fiyatları ise 2 199 milyon bin TL'den başlıyor. 900 TL. Nissan Türkiye Genel Müdürü ve Bağımsız Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Charbel Abi Ghanem, amiral gemisi olarak nitelendirdiği Qashqai için şunları söyledi: “Özel lansman fiyatıyla yeni Qashqai, güncellenen tasarımı, sıra dışı teknolojisiyle artık çok daha göz alıcı. ve GSR2'nin gerektirdiği güvenlik özellikleri.” ilan etti.

Yenilenen Qashqai'nin Türkiye lansmanına Nissan Avrupa Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Mayra Gonzales Velasco ve Nissan AMIEO Crossover Direktörü Adrien Levesque de katıldı. Nissan'ın gelecek vizyonunu temsil eden Arc iş planını hatırlatan Mayra Gonzales Gonzales şunları söyledi: “Arc planı, geleceğe giden yolumuzdaki sürekli ilerlememizi ve değişen pazar koşullarına uyum sağlama yeteneğimizi gösteriyor. “Bu plan, değer ve rekabet gücü yaratmada daha hızlı ilerlememizi sağlayacak” dedi.

İNOVASYON RÜZGARI

Nissan, Mart 2026'ya kadar küresel pazarlara 16'sı elektrikli olmak üzere 30 yeni model sunacak ve içten yanmalı motorlu binek araç modellerinin yüzde 60'ını yenileyecek. Leaf modeliyle seri üretim elektrikli otomobil çağının öncülerinden Nissan, 2026 yılına kadar Avrupa pazarında beş yeni elektrikli modelin satışına başlayacak. Adrien Levesque, liderlik iddiasıyla ilgili soruma şöyle yanıt verdi: “Bu araç hakkındaki fikrim şu: eskisinden çok daha iyi. Dolayısıyla daha önce lider olsaydık şimdi yine lider olabiliriz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu