Güncel Haberler

Son dakika | 16 İlde Bölücü Terör Örgütüne yönelik düzenlenen “Bozdoğan-2” operasyonu: 120 şüpheli yakalandı

Son Haberler: İçişleri Bakanı Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, bölücü terör örgütüne yönelik 16 ilde eş zamanlı yürütülen “Bozdoğan-2” operasyonlarında 120 şüphelinin yakalandığını belirterek, şu detayları paylaştı:

“Aziz milletimizin huzuru, birlik ve beraberliği için hiçbir teröriste tolerans göstermeyeceğiz. Güvenlik güçlerimizin üstün gayretleriyle mücadelemizi aralıksız sürdüreceğiz. Emniyet İstihbarat Genel Müdürlüğü ve Anti-Muhalefet Müdürlüğü koordinasyonunda, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü; Afyon, Ankara, Aydın, Bingöl, Hakkari, Hatay İl Emniyet Müdürlükleri, İzmir, Kars, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Tunceli’de düzenlenen “Bozdoğan-2” operasyonlarında Hakkında terör örgütü olduklarına dair bilgi alınan ve terör örgütü propagandası yaptıkları tespit edilen 120 şüpheli yakalandı.

2

Operasyonların ardından; Ruhsatsız silahlara ve çok sayıda dijital malzemeye el konuldu. Operasyonları yürüten kahraman polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Milletimizin duaları sizinle” dedi.

JHGJGK

(AA)Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayınlanmıştır.

Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
3,5 yaşındaki çocuk zorbalığın kurbanı.  25 aylık bebek3,5 yaşındaki çocuk zorbalığın kurbanı. 25 aylık bebek
Üşüyecekmiş gibi hissettiğinizde hemen için!Üşüyecekmiş gibi hissettiğinizde hemen için!
Emekli ikramiyesine 10 bin lira çıktı! Emekli ikramiyesine 10 bin lira çıktı! “İsmimi değiştireceğim”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu