Güncel Haberler

Trabzonspor Başkanı Doğan’dan Fenerbahçeli o isimlere tepki! ‘Delikanlılığa sığmaz’ dedi, o görüntüleri işaret ettiTrabzonspor

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrasında yaşananlar tüm Türkiye’nin gündeminde yer alırken, skandal görüntülerin yankıları sürüyor. Olaylarla ilgili basın toplantısı düzenleyen Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, konuşulacak çok şey olduğunu belirtirken, Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, “Şanlı şehrin taraftarları konuştuklarının bedelini ödeyecek” dedi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetimiyle hiçbir sorunlarının olmadığını vurgulayan Doğan, F.Bahçeli oyuncular İrfan Can Eğribayat ve Osayi Samuel’e sert tepki gösterdi.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan’ın açıklamaları şöyle:

“TEK TEK SATIN ALINACAK”

 • Konuşulacak çok şey var. Sonunda söyleyeceğimi başta söyleyeyim. Türkiye’de hiçbir kurum ve medya bu şanlı şehrin taraftarları hakkında söylediklerinin bedelini ödemez. Bunun için tek tek sorumlu tutulacaklar.

“TRABZONSPOR İÇİN BUNU YAPANLAR AYNI SONUNDA OLACAK”

 • İlk maçla başlayan güzel sürecin devam edeceğini söylemiştik. Bizi çok güzel ağırladılar. Biz de F.Bahçe’yi çok iyi ağırlayacağımızı söylemiştik. O maçta da ciddi hakem hataları vardı. Oyunu bizden alıp karşı takıma vermeye çalıştı. O hakemin hakemliğini o gün bitireceğiz dedik ve öyle de yaptık. Bunu Trabzonspor için yapan herkes aynı akıbete uğrayacaktır.

 • Kendi içimizde tartışabiliriz ama Trabzonspor’un haklarını sonuna kadar savunacağımızı herkes biliyor.

 • Açıkça söylüyorum. İki takımla yapılan bir şampiyonluk, iki takımla oynanan bir maç, yani açıkça söylüyorum, iki takımın mücadelesi Anadolu takımlarına da yansıyor. Anadolu takımlarının hakları sanki acımasızca hesap sorulurcasına bütün sezon gasp edildi… Trabzonspor Anadolu’nun ağabeyi, en büyük savunucusudur. Bu şehrin taraftarı ve gençleri futboldan ciddi anlamda anlıyor. Sahada olup biteni gördü. Bu durum bizi, şehrimizi, Anadolu takımlarının başkanlarını ve yöneticilerini sezon başından beri tedirgin ediyor. Bu insanlar 90’lı yıllarda ve sonrasında yapılanları, Galatasaray-Fenerbahçe maçları oynanırken 3-5 sıra geriye gidilerek, bir şekilde bahane uydurularak yapılanları görmüyorlar mı?

‘FENERBAHÇE YÖNETİMİ İLE HİÇBİR SORUNUMUZ YOK’

 • Trabzon’a geldiğinizde neden tepkiler alıyorsunuz? Hiç düşündün mü? Eğer öyleyse, haklarınıza öncelik veriyorsunuz. Bizim F.Bahçe yönetim kuruluyla hiçbir sorunumuz yok.

 • Sayın Ali Koç çok güzel açıklamalarda bulundu. Binlerce kez teşekkürler. Bu doğru. Maçtan önce Ali Bey ile konuştuk. Bizim F.Bahçe yönetim kuruluyla hiçbir sorunumuz yok! Bunu vurgulayarak söylüyorum. Ali Bey maç öncesi beni aradı, durumu sordu, konuştuk, yöneticilerle görüştük. Kadıköy’de bizi ağırladıkları gibi, biz de Trabzon’da misafirperverliklerini göstermek için kendileriyle buluştuk. Ali Bey bir örnek vererek şöyle dedi: “Ben oğlumu Ertuğrul’a emanet ettim” ve o da bunun doğru olduğunu söyledi. Oğlunu Trabzon’a gönderdiğinde kendi çalışanlarım onunla ilgilendi ve gezdirdi. Beni arayarak harika bir iş çıkardı. Bu böyle olmalı. Bunu vurgulayarak söylüyorum. Oğlum Galatasaray maçına gittiğinde Başkan Dursun’u arayabilirim, Beşiktaş maçına gittiğinde Başkan Hasan’ı arayabilirim. Bunlar futbolun güzel yanları” dedi.

jhgkhl

Geldiğimizden beri adalet istiyoruz ama kendi içimize de bakacağız. Taraftarlarımız ne kadar haklı olursa olsun, haklı da olsa sahaya hiçbir müdahale yapılmamalı. Toplumumuz da istemiyor. Yönetim bu topluluğun haklarını rahatlıkla savunabilir. Sahaya çıkınca hiçbir şey olmuyor. Eğer olması gerekiyorsa yapacağız ve kral yapacağız ama hiçbir şey olmayacak.

“DELICANLIĞA SIĞMAZ”

 • Türkiye’de bugüne kadar binlerce kez su atıldı, stadyumlar yakıldı, polis arabaları devrildi… Ama Türkiye’de ilk kez bir şey oldu; Sahaya giren bir taraftar, güvenlik güçleri tarafından utandırıldı ve onursuzca saldırıya uğradı… Yerde yatan adamın kafasına vurmak çocukça sayılmaz…

osayi

‘TRYÜVENLERE YÖNELİK EL VE ​​KOL HAREKETİ YAPILDIĞINDA’

 • Tribünlere bakmak, elleriniz cebinizde havaalanına o bakışları atmak… Bunun ne demek olduğunu Fenerbahce taraftarı bile biliyor, hepsini söylemiyorum zaten. İnsanlar tribünlere doğru hareketler yapsalar, olta gibi hareketler yapsalar… O zaman ‘Mutlu olmak hakkımız değil mi?’ diyorlar. onlar söylüyor. Mutlu olmak elbette herkesin hakkıdır. Trabzonspor ilk kez evinde maç kaybetmedi.

gfhdfh

“Taraftarlarımızın tutuklandığını öğrendik”

 • Az önce iki destekçimizin tutuklandığı haberini aldık. Acaba bugün sahaya giren biri darp olayına karışmadığı halde Türkiye’nin hangi şehrinde tutuklandı?Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayınlanmıştır.
  Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Derbide yaşanan çirkin sahnelerin ardından ilk konuşmasında bir çağrıda bulundu.Derbide yaşanan çirkin sahnelerin ardından ilk konuşmasında bir çağrıda bulundu.
Maskeli hayranla ilgili gerçek ortaya çıktı!Maskeli hayranla ilgili gerçek ortaya çıktı!
Turuncu: Ali Koç akıllı davrandı, Erdoğan risk almayacak!Turuncu: Ali Koç akıllı davrandı, Erdoğan risk almayacak!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking