Güncel Haberler

Alemin Kıralı’nın Ayben’i Elvin Levinler ‘100. yıl’ kutlama pozuyla tartışma yarattı! ‘Ayaklarını indir, bu ne biçim kutlama’

Şafak Sezer, Oya Başar, Evrim Akın, Zeynep Gülmez ve Metin Yıldız gibi isimlerin başrolünde yer aldığı ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle izlenen Alemin Kıralı dizisinde canlandırdığı Ayben karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Elvin Levinler son pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamaları için Selanik’e giden ünlü isim balkon pozuyla tartışma yarattı. Selanik’te balkonda ayaklarını uzatıp poz veren ünlü ismin gönderisine yorum yağdı.

Elvin Levinler’e sosyal medyada; ‘Ata’ya saygıyla alakası olmayan bir fotoğraf’, ‘Yakıştıramadım’, ‘Kutlamaya bak ayaklar havada’, ‘Verdiğin poz ne alaka?’, ‘Bu ne biçim kutlama’, ‘Ayaklarını indir biraz saygılı ol’ gibi yorumlar yapıldı.

Günün Magazin olayları
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Doğum gününü kutladı! Pastası sosyal medyanın diline düştüDoğum gününü kutladı! Pastası sosyal medyanın diline düştü
Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızı Elif'i oynuyordu! Son hali şaşırttıKurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ın kızı Elif’i oynuyordu! Son hali şaşırttı
İddialı pozları büyüledi! Değişimi dikkat çekti! “Yüzüne ne oldu?”İddialı pozları büyüledi! Değişimi dikkat çekti! “Yüzüne ne oldu?”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking