Güncel Haberler

Diktatör Mussolini’nin torunu saldırıya uğradı! Şikayette bulunmayacağını açıkladı

Mussolini, X sosyal hesabından yaptığı paylaşımda, Strasbourg sokaklarında bir kişinin saldırısına uğradığını belirtti.

“HAKARETLERE MARUZ KALDIM”

61 yaşındaki Mussolini, video paylaşımında şunları söyledi: “İtalyanca konuşan birinin saldırısına uğradım. Strazburg’da bir dizi çılgın hakarete maruz kaldım. Koltuk değneğine benzer bir şey vardı. Sırtıma ve omuzlarıma vurdu. . Çok fazla şiddet vardı. Çaresiz durumdayım.” dedi.

ŞİKAYET YAPMAYACAKSINIZ

Daha sonra yaşadıklarını ulusal basına aktaran Mussolini, akşam yemeğine giderken tanımadığı bir kişinin saldırısına uğradığını, bu kişinin kendisini kapüşonlu olmasına rağmen tanıdığını söyledi.

Sosyal medyada yayınlanan videonun ardından milletvekilleri Mussolini’ye destek verirken, Alessandra Mussolini kendisine saldıran kişi hakkında suç duyurusunda bulunmayacağını söyledi.

GÖREVLERİNE DEVAM EDİYOR

Üç kez Avrupa Parlamentosu üyeliğine seçilen İtalyan diktatör lider Benito Mussolini’nin yeğeni Mussolini, İtalya’daki iktidar ortağı Forza Italia’nın parlamento üyesidir.

Avrupa Parlamentosu Strazburg, Brüksel ve Lüksemburg’da faaliyet göstermektedir. (AA)Bu içerik Ufuk Dağ tarafından yayınlanmıştır.

Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Çelik'ten 28 Şubat'taki paylaşım: Ülkeye verilen en büyük zararÇelik’ten 28 Şubat’taki paylaşım: Ülkeye verilen en büyük zarar
Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'e hapis cezası!Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’e hapis cezası!
Belediye başkanı vatandaşlara bağırdı ve hakaret ettiBelediye başkanı vatandaşlara bağırdı ve hakaret etti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking